Esperanza Tantsukool

Jätta video vahele

Koolist: miks oleme esimesed?

Kütkestav tants.
Liikumine, mis paneb südame kiiremini põksuma.
Sport kui kunst.
Svjatoslav Juškov, Tantsukooli juhataja

Svjatoslav Juškov, Tantsukooli juhataja

testAlates aastast 2005 on Esperanza Tantsukooli suurepärane meeskond õpetanud tantsima üle 200 inimese. Meie tantsukoolis treenivad paarid on saavutanud väga häid tulemusi, võitnud medaleid ning olnud finalistide hulgas erinevatel võistlustel.

2014. aastal lisandusid uued tantsustiilid ― Salsa, Zumba, Solo Latina. Kõik nimetatud tantsustiilid ühinesid meie uue projektiga ― Eesti 1. Tantsukool! See on projekt, mis hõlmab endas tantsukooli ja heategevuslikku organisatsiooni.

Kui Teil või Teie lapsel on soov pühenduda tantsule, siis aitame Teid meelsasti!

Мe kutsume kõiki ühinema meie sõbraliku meeskonnaga ning tutvuma imelise tansumaailmaga, mis ühendab endas sporti ja kunsti.

Miks on Esperanza Tantsukool parim koht tantsuga tegelemiseks?

  • Meil töötavad üksnes tantsuspetsialistid ja endised kõrgel tasemel tantsusportlased, kes oma kogemuste ja suurt koormust pakkuvate treeningutega motiveerivad õpilasi saavutama edu.
  • Esperanza ― see on Tallinnas asuv tantsuspordi kool, mis omab Haridusministeeriumi litsentsi, mille alusel tagastatakse õppemaksult 20% tulumaksu.
  • Aastatel 2008―2009 esitas Eesti Tantsuspordiliit Tallinna Spordikomiteele reitingu Tallinna tantsukoolide tulemuslikkuse kohta. Nimetatud reitingu kohaselt kuulub Esperanza Tantsukool viie parima kooli hulka Tallinnas! Aastal 2009 oli Eestis registreeritud 41 tantsuspordi kooli.
  • Parimad treeningtingimused: 3 suurepärast stuudio stiilis sisustatud saali, mis on varustatud kaasaegseima tehnikaga, avarad riietusruumid ja dušširuumid.
  • Ainult Esperanza Tantsukooli õpilased saavad soodustust tantsutarvete poes Cadenza Dance Outlet.

Tule trenni

Esperanza tantsukooli treenerid