Esperanza Tantsukool

Jätta video vahele

Avame uue Zumba rühma algajatele Tallinnas alates 08.09.19

Alates 08.09.2019 avatakse uue rühma ZUMBA + STRETCHING algajatele.

Treeningud toimuvad: pühapäeviti kl 16.00 - 17.30.

ZUMBA + STRETCHING

2 ühes treening ZUMBA + VENITAMINE võimaldab teil saavutada suurepäraseid tulemusi! Pärast intensiivset, hoogsat Zumbat 40 minutit venitamist, lõõgastumist ja lihaste treeningujärgset taastumist!

Zumba — tantsuline fitness programm, mis põhineb populaarsetel Ladina-Ameerika ja kaasaegsetel rütmidel. Kui te ei ole veel osalenud ZUMBA® treeningutel, siis tulge kindlasti! Tantsime sütitava muusika saatel ja samal ajal saame kehalise koormuse, et olla vormis ja tunda end energilisena.

Zumba Zumba - efektiivne, energiline fitness programm, see ühendab jõutreeningu, aeroobse treeningu ja intervalltreeningu elemente, samuti annab koormuse kõikidele lihasgruppidele, mis võimaldab teil põletada kaloreid ja hoida oma keha soovitud vormis.

See on lõbus! Me tantsime ja lõbutseme nagu peol ning te lahkute saalist naeratades ja tulete hea meelega taas tagasi!

See on lihtne! Te ei pea olema professionaalne tantsija. Liigutused on väga lihtsad ning te kordate neid koos treeneriga tundes end iga korraga järjest vabamalt.

See on ainulaadne!

Streching (venitamine)Streching (venitamine) — see on harjutuste kogum, mille eesmärk on arendada painduvust ja plastilisust. Treeningud aitavad vältida lihaspingeid, kõõluste ja sidemete pingeid, tagades lihaste kiire taastumise pärast pingutust, parandades lihaste hapniku- ja toitainevarustust.

Painduvus ja plastilisus - see on oluline lisaväärtus iga tantsustiili jaoks. Venitusharjutused on kasulikud ja vajalikud kõigile, sõltumata vanusest ja painduvusest.

  • treeningu lõpus tehtavad harjutused aitavad lihastel taastuda pinges olekust, taastades nende algse pikkuse (rahuolekus).
  • vähendab pingeid
  • aitab toime tulla stressiga
  • suurendab võimalike liigutuste ulatust
  • parandab kogu organismi talitlust ja kehahoiakut
  • kui teile teeb muret unetus, siis on streching just teile sobiv!!!
  • kiirendab rasvapõletust ja muudab keha saledamaks

 

Asukoht: Esperanza Tantsukooli Mustamäe stuudio, Tallinn.

Hind:

  • 35€ kuus (4 treeningut kuus)
  • 15€ - 1 treening

 

REGISTREERU KURSUSELE