Esperanza Tantsukool

Jätta video vahele

Tunniplaanid

Kehtib alates 26.08.2018

Mustamäe tee 24, Tallinn

Näita:

  • Kõik stiilid
  • Võistlustants
  • Pulmavalss
  • Flamenko
  • Solo Latin
  • Seltskonnatants
  • Bachata
  • Salsa
  • Argentiina tango
  • Afro House
  • Reggaeton
  • Zumba
  • Dance Fit
  • Kõhutants
  • Pro-Am

Rühm 1

Algajad lapsed 4-5 a.
alates 5.09.19

  • T: 17.30 - 18.15
  • N: 17.30 - 18.15
Tule trenni

Rühm 2

Algajad lapsed 6-10. a.
alates 4.09.19

  • E: 18.00 - 19.15 (LA saal)
  • K: 18.30 - 19.45 (LA saal)
Tule trenni

Rühm 4

Edasijõudnud lapsed 6 - 10 a.

  • E: 16.30 - 18.00 (LA saal)
  • K: 17.00 - 18.30 (LA saal)
  • R: 18.30 - 20.00 (ST saal)

Rühm 5

Edasijõudnud lapsed 8 – 12 a.

  • E: 16.30 - 18.00 - LA (ST saal)
  • T: 17.00 - 18.30 - ST (ST saal)
  • N: 17.00 - 18.30 - ST + LA (LA saal)
  • R: 18.30 - 20.00 Läbitants (ST saal)

Vanemrühm

Noored 13 - 17 a.

  • E: 18.00 - 19.30 - P ST - Kirjanike Maja, Harju 1, ( 3 korrus )
  • T: 18.30 - 20.00 - S LA (ST saal)
  • K: 18.30 - 20.00 - P ST (ST saal)
  • N: 18.30 - 20.00 - S LA (ST saal)
  • R: 18.30 - 20.00 - Läbitants ST+LA (ST saal)

Seltskonnatants (algajad)

Vanus 17+
alates 3.09.2019

  • T: 20.15 – 21.45 (ST saal)
  • N: 20.15 – 21.45 (ST saal)

Treener Oleg Sadõrev

Tule trenni

Seltskonnatants (edasijõudnutele 2 aasta)

Vanus 17+
alates 04.09.19

  • K: 20.15 – 21.45 (LA saal)
  • R: 20.15– 21.45 (ST saal)

 Treener Oleg Sadõrev

 

Tule trenni

Seltskonnatants (jätkajad 2 aasta)

Vanus 17+
alates 9.09.19

  • E: 19.00 – 20.15 (ST saal)

 Treener Svjatoslav Juškov

 

Tule trenni

Hobitantsu grupp

Vanus 17+. Tantsukogemus 3+ aastat.
alates 4.09.19

  • E: 20.15 - 21.45 LA (ST saal)
  • K: 20.00 - 21.30 ST (ST saal)

 Treenerid Svjatoslav Juškov, Merle Leib

Tule trenni

Solo Latin Lapsed

Vanus 10+
alates 03.09.19

  • T: 17.30– 18.30 (LA saal)
  • N: 17.30– 18.30 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Tule trenni

Solo Latin (algajad)

Vanus 17+
alates 03.09.2019

  • T:  18.30 - 19.30 (LA saal)
  • N: 18.30 - 19.30 (LA saal)
Tule trenni

Solo Latin (hommikune rühm)

Vanus 17+
alates 04.09.19

  • K: 11.00 - 12.00 (LA saal)

Treener Svjatoslav Juškov

Tule trenni

Solo Latin algajad (laupäevane rühm)

Vanus 17+
alates 07.09.2019

  • L:  16.00 - 17.00 (LA saal)
Tule trenni

Solo Latin (edasijõudnud)

Vanus 17+

  • T: 19.30 – 20.30 (LA saal)
  • N: 19.30 – 20.30 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Solo Latin (ekspert)

Vanus 17+

  • T: 20.30 – 21.30 (LA saal)
  • N: 20.30 – 21.30 (LA saal)

Salsa (algajad)

Vanus 17+
alates 08.09.2019

  • P: 14.00 - 15.00
Tule trenni

Zumba

Vanus 17+
alates 08.09.2019

  • P: 16.00 - 17.30
Tule trenni

Argentiina tango

Vanus 17+
alates 08.09.2019

  • P: 13.00 - 14.00
Tule trenni

Flamenko (algajad)

Vanus 17+
alates 03.09.2019
Hispaania rahvatants Sevillanas

  • T: 18.15 – 19.15(LA saal)
  • T: 19.15 – 20.15 (LA saal) tehnika tund
  • N: 20.15– 21.15 (LA saal) 
Tule trenni

Flamenko (edasijõudnud)

Vanus 17+
Hispaania rahvatants Sevillanas
alates 03.09.2019

  • T: 19.15 – 20.15 (LA saal) tehnika tund
  • T: 20.15 – 21.15 (LA saal) 
  • N: 18.15 – 19.15 (LA saal)
Tule trenni

Flamenko ekspert

Vanus 17+
Hispaania rahvatants Tangos de Granada

  • T: 20.15 - 21.15 (LA saal) + 19.15 - 20.15
  • N: 18.15 - 19.15
Tule trenni

Bachata

Vanus 17+
alates 08.09.19

  • P: 15.00 - 16.00 (LA saal)

 

 

Tule trenni

Dance Fit (Fitness ja tantsimine)

Vanus 17+
alates 07.09.2019

  • L: 17.00 - 18.00
Tule trenni

Reggeton

Vanus 17+
alates 07.09.19

  • L: 13.00 - 14.00

 

 

Tule trenni

Kõhutants

Vanus 17+
alates 08.09.19

  • P: 15.00 - 16.00

 

 

 

Tule trenni

Solo Latin algajad 2020

Vanus 17+
alates 07.01.2020

  • T:  17.30 - 18.30
  • N: 17.30 - 18.30
Tule trenni

Afro House

Vanus 17+
alates 20.11.19

  • K: 20.00 - 21.00

 

 

Tule trenni

Seltskonnatantsu kursused 2020

Vanus 17+
alates 06.01.2020

  • E: 19.00 – 20.00

Treener Svjatoslav Juskov, Maria Bõkova

Tule trenni