Esperanza Tantsukool

Jätta video vahele

Tunniplaanid

Mustamäe tee 24, Tallinn

Näita:

  • Kõik stiilid
  • Võistlustants
  • Pulmavalss
  • Flamenko
  • Seltskonnatants
  • Bachata
  • Solo Latin
  • Reggaeton
  • Zumba
  • Dance Fit
  • Kõhutants
  • Kangoo Jumps
  • Pro-Am
  • Tänavatantsud

Rühm 1

Algajad lapsed 4-6 a.

  • T: 17.30 - 18.15
  • N: 17.30 - 18.15
Tule trenni

Rühm 2

Algajad lapsed 7-10. a.

  • E: 18.00 - 19.00 (LA)
  • K: 18.30 - 19.30 (LA)
  • R: 17:30 - 18:30 (LA)
Tule trenni

Rühm 4

Rühm 4

  • E 16.30-18.00
  • K 17.00-18.30
  • R 17:30 - 18:30

Treener Svjatoslav Jushkov

Tule trenni

Rühm 5

Rühm 5

  • E 18.00-19.00
  • T 17.00-18.30
  • N 17.00 – 18.30
  • R 18:30 - 20:00

Treener Svjatoslav Jushkov

Tule trenni

Rühm 6

Rühm 6

  • E 18:00 - 20:00
  • T 18:30 - 20:00
  • K 18:30 - 20:00
  • N 18:30 - 20:00
  • R 18:30 - 20:00

Treener Svjatoslav Jushkov, Merle Leib

Tule trenni

Seltskonnatants (algajad)

Vanus 17+

  • Kl: 20.30 – 21.30 (LA saal)

Treener Oleg Sadõrev

Tule trenni

Seltskonnatantsu kursused (algajad) 2020

Vanus 17+

  • E: 19.00 – 20.00

Treener Svjatoslav Juskov, Maria Bõkova

Tule trenni

Seltskonnatants (edasijõudnutele 2 aasta)

Vanus 17+

  • T: 20.15 – 21.45 (LA saal)
  • N: 20.15– 21.45 (ST saal)

 Treener Oleg Sadõrev

 

Tule trenni

Seltskonnatants (jätkajad 2 aasta)

Vanus 17+

  • E: 19.00 – 20.15 (ST saal)

 Treener Svjatoslav Juškov

 

Tule trenni

Seltskonnatantsu kursused (algajad pühapäeviti ) 2020

Vanus 17+

  • P: 13.00 – 14.00

Treener Aleksandra Tuzikova

Tule trenni

Hobitantsu grupp

Vanus 17+. Tantsukogemus 3+ aastat.

  • E: 20.15 - 21.45 LA (ST saal)
  • K: 20.00 - 21.30 ST (ST saal)

 Treenerid Svjatoslav Juškov, Merle Leib

Tule trenni

Solo Latin (edasijõudnud)

Vanus 17+

  • T:  18.30 - 19.30 (LA saal)
  • N: 18.30 - 19.30 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Tule trenni

Solo Latin (hommikune rühm)

Vanus 17+

  • T: 10.00 - 11.00 (LA saal)
  • N: 10.00 - 11.00 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Tule trenni

Solo Latin algajad (laupäevane rühm)

Vanus 17+

  • L:  17.00 - 18.00 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Tule trenni

Solo Latina algajatele 2020

Vanus 17+

  • T: 17.30 - 18.30, 20.30 - 21.30
  • N: 17.30 - 18.30, 20.30 - 21.30

Treener Julia Tamm

Solo Latin (ekspert)

Vanus 17+

  • T: 19.30 – 20.30 (LA saal)
  • N: 19.30 – 20.30 (LA saal)

Treener Julia Tamm

Zumba

Vanus 17+

  • P: 15.00 - 16.30
Tule trenni

Flamenko (2020.a sügisel algajad)

Vanus 17+

  • T: 19.15 – 20.15
  • N: 19.15 – 20.15
Tule trenni

Flamenko (1-2 aastat õppinud)

Vanus 17+

  • T: 18.15 – 19.15
  • N: 18.15 – 19.15
Tule trenni

Flamenko (3 aastat õppinud)

Vanus 17+

  • T: 20.15 - 21.15
  • P: 17.00 – 19.00
Tule trenni

Bachata (algajad)

Vanus 17+

  • Kl: 18.30 - 19.30 (LA saal)

 

 

Tule trenni

Bachata (edasijõudnud)

Vanus 17+

  • E: 19.30 - 20.30 (LA saal)

 

 

Tule trenni

Dance Fit (Fitness ja tantsimine)

Vanus 17+

  • L: 17.00 - 18.00
Tule trenni

Reggeton

Vanus 16+

  • K: 19.30 - 20.30 (LA saal) - jätkajad
  • R: 19.00 - 20.00 - algajad

 

 

Tule trenni

Solo Latin algajad 2020

Vanus 17+

  • T:  17.30 - 18.30
  • N: 17.30 - 18.30
Tule trenni

Tänavatantsud vanuses 12-19

Vanus 12-19 aastat

  • R: 17.30 - 18.30

 

 

Tule trenni

Kõhutants

Vanus 17+

  • P: 14.00 - 15.00

 

 

 

Tule trenni

Kangoo Jumps

Vanus 17+

  • T: 9.00 - 10.00
  • N: 9.00 - 10.00
  • R: 18.00 - 19.00
  • L: 16.00 - 17.00

Kangoo Jumps kingarent

  • 8 korda - 25 eur
  • 4 korda - 15 eur
  • 1 kord – 5 eur

 

 

Tule trenni

Solo Latin (algajad pühapäeviti)

Vanus 17+

  • P:  14.00 - 15.00

Treener Aleksandra Tuzikova

Tule trenni

Tänavatantsud

Vanus 12-19

  • R: 17.30 - 18.30

 

 

Tule trenni