Esperanza Tantsukool

Jätta video vahele

Loov-ja improvisatsiooniline tants naistele

Loov-ja improvisatsiooniline tants naisteleLoov-ja improvisatsiooniline tantsu tund naistele on workshopi vormis ja sisaldab:

  • soojendus;
  • keha avamine liikumisele;
  • loomingulised harjutused;
  • ülesanded nii individuaalselt, paaris kui grupis.

Harjutame ka erinevaid liikumiskombinatsioone. Iga tund on erineva ülesehitusega. Tund võib sisaldada õpetaja poolt ettevalmistatud kombinatsioonidega töötamist ja mängimist või ka erinevaid improvisatsioonilisi ja loovaid harjutusi kehale ja hingele. Liikumised võivad olla kaasaegse tantsu liikumised, kuid ka inspireeritud ja sisaldada elemente (samme, liikumisi) näiteks flamenkost, mustlastantsust, ladina või aafrika tantsudest. Tegu on nn omamoodi fusioniga. Kasutame erinevaid muusikaid.

Tunni eesmärk on loomingulisuse ja mängulisuse avamine ning liikumise julguse ja vabaduse kasvatamine.

Üheks tuleviku eesmärgiks on aasta jooksul katsetada osalejatega ka liikumiskombinatsioonide loomist - kuidas sünnib liikumine, kombinatsioon, tants? Osalejad saavad ise katsetada nn oma tantsu loomist. Alusaks saab olla nt liikumine, oma lood, teemad jne. Seega töötuba-tund võib mõjuda vabastavalt, kuigi tegu ei ole otseselt teraapiaga, vaid tegevus toimub läbi kunstiliste vahendite.

KES ON OODATUD OSALEMA?
Tunnis osalemise eelduseks ei ole eelnevad tantsukogemused, küll aga on oodatud kõik naised, kellel on huvi ja soov väljendada end läbi tantsulise liikumise.

Vaata tunniplaani ›

Hind:

  • 30€ kuus (4 treeningut kuus)
  • 10€ - 1 treening

 

Tule trenni